NELER YAPIYORUZ

Şirketimiz için inovasyon yoluyla büyümenin en temel unsuru araştırma ve geliştirmedir. Bu doğrultuda değişen ve gelişen pazara ayak uydurarak üretkenliğimizi ve üretim kalitemizi her geçen gün artırma hedefiyle çevreyle uyumlu, enerji verimliliği yüksek, dayanıklı ve müşteriye kullanım kolaylığı sunan yeni ürünler ortaya çıkarmaya devam ediyoruz. AR-GE ekibimiz piyasadaki en yeni gelişmeleri takip ederek temel değerlerimizi ve bilgi birikimimizi teknolojik yeniliklerle harmanlayarak ortaya çıkardıkları tasarımlarla Termikel’i dünya pazarında önemli bir marka olma yolunda hak ettiği yere taşıyor. Bu yolda kaliteden ödün vermemek ve müşteri ihtiyacına yönelik hareket etmek bizim için her zaman ön planda yer alıyor.

TERMİKEL'İN FARKI NEDİR?

Termikel ailesi olarak büyük ölçüde önem verdiğimiz AR-GE çalışmalarımız her biri kendi alanında deneyimli çalışanlarımızın bir araya gelerek oluşturduğu bir ekip tarafından yenilikçi bakış açısı baz alınarak, değişen teknoloji takip edilerek ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yürütülmektedir. Her zaman ileriye bakan ekibimiz mevcut ürünlerde sürekli iyileştirmeye giderek ve yeni ürünler ortaya çıkararak müşterilerimiz için geleceği tasarlamaktadır.

TEKNOLOJİYE NELER EKLİYORUZ?

Üretimin temelinde yatan en değerli faktör her zaman bilgi olmuştur. Termikel ailesi olarak yılların tecrübesini ve bilgi birikimini en son teknolojik gelişmelerle birleştirerek yıllardır kalite ve performans yükseltici yeni tekniklerle müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlayan çevreci ürünler ortaya çıkarıyoruz. Enerji verimliliği yüksek ve özgün tasarıma sahip ürünler üretmek en temel hedefimiz. Bu doğrultuda sürekli bir araştırma ve ileriye bakma süreci içerisindeyiz.